USD: EUR:
... в Запорожье
На місцях ударів по Запоріжжю працюють комунальники та волонтери: куди звертатись постраждалим, — ФОТО, ВІДЕО

На місцях ударів по Запоріжжю працюють комунальники та волонтери: куди звертатись постраждалим, — ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі продовжується ліквідація наслідків ворожих ранкових ударів. Міські служби працюють на місцях «прильотів».

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Представники міської аварійно-рятувальної служби беруть участь у розборі завалів. Комунальники «Запоріжремсервісу» закривають пошкоджені у багатоповерхівках вікна листами OSB, працівники «ЕЛУАШу» та «Запоріжелектротрансу» прибирають будівельне сміття.

На місцях працюють два комунальних автобуси та розгорнуто два намети міської ради, в яких працівники райадміністрацій і соціальних служб консультують людей.

Також людям допомагають представники гуманітарної місії «Проліска», які видають мешканцям постраждалих будинків тарпаулін, World Central Kitchen, які забезпечують людей харчуванням і гарячими напоями, та БФ «Право на захист», які надають юридичні консультації.

«Якщо ваша оселя зазнала ушкоджень, повідомляйте про це або фахівцям, які чергують у наметах міськради та в автобусах, або на 15-80 (зі стаціонарних) чи з мобільних (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, зранку 29 грудня ворог завдав серію ударів по Запоріжжю. Влучання прийшлися по об’єктам інфраструктури та відкритим ділянкам місцевості. Одна з ракет влучила у приватний сектор, зруйнувавши вщент два житлових будинки. Наразі відомо про шістьох загиблих.

Фото та відео: Запорізька міська рада та Запорізька ОВА

Окупанти обстріляли 25 населених пунктів Запорізької області: загинуло троє людей, є поранені серед цивільних і поліцейських, — ФОТО


Читайте також:

Розстріл українських полонених у Запорізькій області: загиблі були воїнами 82 бригади

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0