USD: EUR:
... в Запорожье
Мешканця Запорізької області судитимуть за дезертирство та державну зраду

Мешканця Запорізької області судитимуть за дезертирство та державну зраду

Уродженець Кам’янки-Дніпровської після окупації населеного пункта вирішив не повертатися додому, а працювати на ворога у Запоріжжі.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

На початку 2023 року чоловіка мобілізували до однієї з військових частин у Запоріжжі, та вже у серпні самовільно залишив місце служби. Через зв’язки в окупованому рідному місті дезертир вийшов на російські спецслужби та отримав детальні інструкції й завдання щодо збору інформації про українських військових у Запорізькій області.

Спочатку він спостерігав за регіональним управлінням СБУ, фотографував його локації та співробітників. За що отримав гроші на карту. Потім фігурант придбав бездротові відеокамери з можливістю безперервної трансляції в Інтернет. Камер він мав встановити на трасах, якими рухається військова техніка.

У жовтні минулого року чоловіка затримали. Фігуранту судитимуть за ч. 4 ст. 408 «Дезертирство» та ч. 2 ст. 111 «Державна зрада» Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт направлено до суду. Чоловіку загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

За добу ворог завдав шість ударів КАБами по Оріхову


Читайте також:

На Запорізькому напрямку ворожі штурмові підрозділи змінили тактику: деталі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0