
Житель Запоріжжя організував незаконні перевезення у «ДНР» через Росію, – ФОТО
Запорізькі слідчі завершили досудове розслідування кримінального провадження щодо незаконного перевезення осіб через кордон України.
Про це повідомляють у обласному управлінні Національної поліції.
Під час проведення досудового розслідування правоохоронці встановили, що 36-річний житель Запорізької області на своєму легковому автомобілі організував незаконні перевезення пасажирів групами до тимчасово окупованої території Донецької області та у зворотному напрямку через територію Російської Федерації поза межами контрольно-пропускних пунктів. Вартість поїздки складала від трьох до п’яти тисяч гривень з людини.
22 лютого завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України. На підставі зібраних доказів зловмиснику повідомлено про підозру та обраний запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
22 лютого матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровано до суду для розгляду по суті.
За організацію каналу перевезення зловмиснику загрожує від п’яти до семи років позбавлення волі.
Читайте також:
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
4