USD: EUR:
... в Запорожье
Зеленський відвідав Запоріжжя: провів наради та нагородив бійців, — ФОТО, ВІДЕО 

Зеленський відвідав Запоріжжя: провів наради та нагородив бійців, — ФОТО, ВІДЕО 

30 листопада президент України Володимир Зеленський відвідав Запоріжжя. Він провів наради щодо будівництва фортифікаційних споруд, ситуації в регіоні та перебігу бойових дій у межах зони відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія».

Про це повідомляє Офіс президента України. 

Глава держави заслухав доповіді міністра оборони України Рустема Умєрова та його першого заступника Олександра Павлюка. Також доповідали представники військових адміністрацій, місцевої влади та військові командувачі.

Учасники наради обговорили питання фортифікаційного облаштування опорних пунктів та спорудження укріплень на основних оборонних рубежах, зокрема на Авдіївському, Мар’їнському, Куп’янсько-Лиманському напрямках, а також у прикордонних регіонах, що межують із країною-агресором та Білоруссю.

Начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко доповів про будівництво укриттів у школах регіону.

Учасники наради приділили окрему увагу залученню ресурсів, зокрема фінансування, для будівництва фортифікаційних споруд і форматам співпраці з приватним бізнесом, який міг би долучатися до виконання таких робіт чи постачання необхідних матеріалів.

Президент наголосив, що належне облаштування оборонних рубежів має стати пріоритетним питанням, зокрема у фронтових областях.

«Обговорили й ті потреби, щодо яких будемо працювати з партнерами для посилення наших захисних ліній. Окрема увага – це будівництво укриттів у школах, зокрема тут, у Запоріжжі та області, щоб діти могли навчатись принаймні у змішаному форматі – і офлайн також», — зазначив президент. 

Пішов на фронт добровольцем: у Запоріжжі перейменували вулицю на честь загиблого бійця


Читайте также:

Удар ЗСУ по окупантам в Токмаку: знищено цілий штаб ворога, стали відомі подробиці, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0