USD: EUR:
... в Запорожье
Завтра в Запоріжжі очікується візит президента України Володимира Зеленського

Завтра в Запоріжжі очікується візит президента України Володимира Зеленського

Завтра, 14 жовтня, у Запоріжжі чекають на візит президента України Володимира Зеленського.

Про це під час прес-конференції повідомив голова Запорізької області Олександр Старух.

Передбачається, що Володимир Зеленський, зокрема, приїде на Хортицю і візьме участь у церемонії складання присяги ліцеїстів запорізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник». Нагадаємо, що завтра, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисника і захисниці України, а також День українського казацтва, свято Покрова Богородиці і День визволення Запоріжжя.

З огляду на важку епідеміологічну ситуацію через COVID-19, захід буде проходити з урахуванням карантинних норм. За словами очільника області, щоб не створювати натовп, навіть батьків ліцеїстів попросили поставитися з розумінням і не відвідувати присягу.

На даний момент програма візиту президента ще не затверджена. Але можна припустити, що, крім присяги, Володимир Зеленський може відвідати і будівельний майданчик запорізьких мостів.

Нагадаємо, 28 липня, «Захарій» встановив останню секцію верхової гілки вантового мосту з лівого берега Запоріжжя на Хортицю. Зараз активно ведуться підготовчі роботи перед кріпленням вантів. З цієї половині моста планують запустити рух вже до кінця 2021-го року. Також на фінальний етап вийшло будівництво низової гілки балочного мосту між Хортицею та Бабуркою.

Нагадаємо, в попередній раз глава держави приїжджав в Запоріжжі наприкінці минулого року і запустив рух транспорту по новому балочному мосту між Хортицею та Бабуркою.

Яким був візит Володимир Зеленського в минулий раз, можна переглянути за посиланням.


Читайте також:

У Запоріжжі кран «Захарій» встановлює вже другу за тиждень секцію нового мосту, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0