USD: EUR:
... в Запорожье
Хортиця, Фаетон і Запоріжсталь: закордонні блогери зняли міні-фільм про Запоріжжя, – ВІДЕО

Хортиця, Фаетон і Запоріжсталь: закордонні блогери зняли міні-фільм про Запоріжжя, – ВІДЕО

Цього літа до Запоріжжя завітали іноземні блогери, ведучі тревел-шоу Discover DestinationUA. Грек Димитріус та датчанка Йона відвідали декілька загальновідомих туристичних місць та одну нестандартну екскурсію на велике промислове підприємство.

Англомовний тревел-блог Discover DestinationUA розповідає глядачам про туристичну Україну.

Завітавши до Запоріжжя, Димитріус та Йона відвідали кінний театр на Хортиці, де справжні козаки влаштували для них виставу, а також побачили музей ретро-техніки «Фаетон».

Чи не найбільше блогерів здивувала екскурсія Steel’ne misto Z, яку для них провели на заводі «Запоріжсталь». Іноземні туристи побачили центральну диспетчерську комбінату, цех гарячої прокатки тонкого листа і цех холодної прокатки. Гості з-за кордону – були вражені.

«Під час екскурсії я відчував себе героєм якогось фантастичного фільму. А коли ми були біля розпеченого металу, то ніби побували біля вулкана. Емоції зашкалювали. Тут зосереджені надлюдські зусилля, супертехнології та інновації. Все це і дає результат. Ми приїхали саме для того, щоб показати таке Запоріжжя», – розповів Димитріус.

Йона розповіла, що вперше побувала на подібній екскурсії. Її найбільше вразило саме виробництво, на якому крок за кроком народжується метал.

«Для мене ця екскурсія – це ковток нових вражень. Дуже яскраво, шумно, незвично і драйвово. І це щось новеньке, не заїжджене. Я впевнена, що іноземним туристам буде цікавий такий індустріальний туризм», – розповіла гостя із Данії.

0