USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький

Запорізький "Мотор" очолив коуч з Литви, — ФОТО

У гандбольному клубі “Мотор” відбулися кадрові зміни — команду вже почали готувати до наступного євросезону

У понеділок, 17 лютого, в кабінеті президента гандбольного клубу “Мотор” відбулося підписання контракту з новим головним тренером команди. Ним став титулований фахівець з Литви — Гінтарас Савукінас.

Як повідомили в прес-службі клубу, контракт з литовським тренером вступає в силу з 1 липня 2020 року й розрахований на два роки.

“Під час зустрічі, окрім підписання самого контракту, були обговорені плани на майбутній сезон. Вже складається графік проведення передсезонних зборів, новий керманич команди представив своє бачення щодо комплектації гравців і тренерського штабу”, — повідомляє прес-служба.

За час свого перебування гандболістом Гінтарас Савукінас неодноразово ставав кращим гравцем чемпіонату Литви, а також був визнаний кращим атакуючим гравцем чемпіонату Ісландії. Ставав чемпіоном Литви та Ісландії.

За свою тренерську кар’єру, до підписання угоди з “Мотором”, Савукінас встиг потренувати гандбольні клуби “Рейк’явік” (Ісландія), “Вікінг” (Литва), “Вестманаер” (Ісландія), “Мєшков Брест” (Білорусь), “Бергс” (Норвегія), “Ріхімян Кокс” (Фінляндія), а також був помічником і головним тренером національної збірної Литви.

В якості тренера у Гінтараса Савукінаса ще більше титулів. Він брав перші місця практично у всіх чемпіонатах, в яких брали участь його підопічні, а також є переможцем Балтійської ліги 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019 рр., в якій регулярно виступає запорізький “Мотор”.


  Читайте також:

Гандболіст із Запоріжжя перейшов в московський “Спартак”

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

0