USD: EUR:
... в Запорожье
Запоріжець шпигував за кораблями ЗСУ поблизу Одеського морпорту та переміщенням Сил оборони на території Запоріжжя, — ФОТО

Запоріжець шпигував за кораблями ЗСУ поблизу Одеського морпорту та переміщенням Сил оборони на території Запоріжжя, — ФОТО

У Запоріжжі затримали агента воєнної розвідки РФ, який розвідував місця дислокації та переміщення українських бойових кораблів в Одесі.

Про це повідомляють СБУ та Запорізька обласна прокуратура.

У зоні його уваги були пункти базування та маршрути виходу у відкрите море броньованих артилерійських катерів ЗСУ. Для збору розвідданих він діяв під прикриттям водія-далекобійника, який здійснює міжрегіональні вантажні перевезення.

Перебуваючи за кермом фури, чоловік заїжджав на територію портів для отримання комерційних вантажів, але водночас намагався приховано фіксувати геолокації кораблів ЗСУ.

За наявними даними, окупанти сподівались отримати розвідінформацію для планування бойових операцій у морській акваторії України.

СБУ завчасно викрила російського агента і поетапно задокументувала його злочинну діяльність. Це дозволило своєчасно провести заходи для убезпечення українських військових суден.

Чоловіка затримали «на гарячому», коли він слідкував за кораблями ЗСУ поблизу Одеського морпорту та намагався звітувати агресору.

У ході розслідування стало відомо про додаткове завдання російського агента — шпигувати за сухопутними підрозділами ЗСУ на узбережжі Чорного моря.

Також він систематично інформував свого «куратора» про місця дислокації та переміщення Сил оборони України на території Запоріжжя. Проводив дорозвідку на місцях ракетних уражень інфраструктури. За кожне виконане доручення отримував до 10 тисяч гривень.

Запоріжцю повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Йому загрожує довічне ув’язнення, наразі він перебуває під вартою.

Тисячу дронів-камікадзе передали запорізьким захисникам: яке ще озброєння планують закуповувати для військових


Читайте також:

Запорізьку АЕС вперше за майже місяць підʼєднали до другої лінії живлення

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0