USD: EUR:
... в Запорожье
Загарбники планують вивезти 300 дітей з окупованої частини Запорізької області

Загарбники планують вивезти 300 дітей з окупованої частини Запорізької області

Російська окупаційна влада час від часу вивозить дітей до РФ. Цього разу псевдовлада заявила, що планує вивезти сотні дітей з курортного міста Бердянськ до Чуваської Республіки у РФ.

Про це повідомляє Вікторія Галіціна, очільниця Бердянської міської військової адміністрації.

Окупаційна влада планує вивезти з курортного міст 300 українських дітей у Чебоксари. Для дітей готують російську пропагандистську програму — заходи, присвячені історії РФ та приналежності до країни-терориста захоплених територій. 

Варто зазначити, що цього року за наказом диктатора на базі дитячого табору «Червоної гвоздики» у Бердянську мали відкрити філіал «Артеку». Навіть виділили кілька мільйонів рублів на реконструкцію. Та схоже, що кошти «засвоїли» по кишенях загарбників та колаборантів. Початок першої зміни росіяни анонсували вже на 25 травня. Але там досі не провели жодних робіт та й персонал не набрали.

«У соціальних мережах рашисти щодня запрошують туди на роботу вихователів, вожатих, педагогів-психологів, покоївок, слюсарів, електромонтерів, прибиральників тощо. Але, вочевидь, працювати на окупантів ніхто не збирається, в тому числі без зарплатні, адже кризова ситуація із виплатами «бюджетникам» зберігається вже декілька місяців поспіль і навряд-чи зміниться», — написала Галіціна.

Телефонний шантаж та перекриття вулиць: на окупованій частині Запорізької області загарбники посилили тиск


Читайте також:

Мешканця Запорізької області окупанти звинуватили у зборі інформації про дислокацію російської техніки та депортували його

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0