USD: EUR:
... в Запорожье
Затримано «поліцейського» з окупованого Мелітополя, який під виглядом переселенця виїхав на підконтрольну Україні територію

Затримано «поліцейського» з окупованого Мелітополя, який під виглядом переселенця виїхав на підконтрольну Україні територію

Житель Маріуполя після початку повномасштабного вторгнення виїхав до тимчасово окупованого Мелітополя, де почав співпрацювати з російськими загарбниками. У квітні 2022 року його призначили «поліцейським патрульно-постової служби» місцевого окупаційного підрозділу «МВС РФ».

Про це повідомляють у Службі безпеки України.

Зловмисник брав активну участь у каральних рейдах російських загарбників проти учасників руху опору. Він мав виявляти місця знаходження українського підпілля, зокрема активістів руху опору «Жовта стрічка».

У червні минулого року колаборант «звільнився» з лав псевдоустанови й під виглядом переселенця він виїхав до Києва, де намагався сховатися від правосуддя у своїх знайомих.

Служби безпеки та Національної поліції встановили його місцеперебування та затримали. На підставі зібраних доказів фігуранта повідомлено про підозру згідно з частиною 7 статті 111-1 «Колобараційна діяльність» Кримінального кодексу України. 23-річний зловмисник під вартою. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Проводив масові репресії у Мелітополі: колаборанту повідомлено про підозру.


Читайте також:

Окупанти створюють новий реєстр: на Запоріжжі колаборанти вимагають у людей документи на житло.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0