USD: EUR:
... в Запорожье
За побори з фермерів судитимуть посадовця з Запоріжжя

За побори з фермерів судитимуть посадовця з Запоріжжя

Завідувач сектору Держспожслужби у Запорізькій області організував схему поборів, до якої залучив підлеглого та свою дружину.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Через воєнний стан в законодавство були внесені зміни, яким скористався фігурант справи. Впродовж 2022-2023 років зловмисники влаштовували штучні перешкоди фермерам, які реєстрували техніку. Для подолання «проблем» рекомендували звертатися до фірми дружини та вітчима завідувача сектору.

Платіж оформлювався за нібито «інформаційні послуги», після чого сільгоспвиробники отримували необхідні від Держспоживслужби документи. Вартість фіктивних консультацій дружини чиновника — 2000-7000 гривень за одну одиницю техніки.

За вищезазначеною схемою ділки відмили три мільйони гривень. Частину з них, а саме 1,4 мільйона гривень, посадовець витратив на елітне авто, яке оформив на свого вітчима.

Після викриття схеми поборів у вересні минулого року, учасникам повідомили про підозру. Посадовця відсторонили від службових обов’язків, а придбане авто арештували.

Фігуранти обвинувачуються в отриманні неправомірної вигоди з використанням службового становища. А організатор схеми та його дружина ще й у легалізації майна, одержаного злочинним шляхом. Наразі досудове розслідування завершено. Зловмисникам загрожує до 10 років за ґратами з конфіскацією майна.

Незаконно вилучив авто на 11 млн грн: перед судом постане посадовець запорізького військкомату


Читайте також:

Підсанкційному митрополиту Луці з Запоріжжя повідомили про підозру

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0