USD: EUR:
... в Запорожье
За день від 5 до 30 тонн: в Запорізькій області злочинна організація обкрадала вантажні потяги, — ФОТО

За день від 5 до 30 тонн: в Запорізькій області злочинна організація обкрадала вантажні потяги, — ФОТО

34-річний мешканець Запорізької області створив злочинну організацію, яка довгий час займалася крадіжками з товарняків.

До злочинної організації входили близько 40 осіб. Спеціалізувалися зловмисники на крадіжках із товарняків міндобрив та вугілля. Протягом одного дня вони викрадали від 5-и до 30-и тонн вантажу, розповідає пресслужба ГУНП Запорізької області.

Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що 34-річний мешканець Запорізької області створив розгалужену злочинну організацію, до якої входили три злочинні групи. Зловмисники викрадали продукцію, коли потяг перебував на залізничній станції або ж під час руху товарняка. У подальшому викрадену продукцію збували серед населення суміжних районних центрів, а також через приватних підприємців, які спеціалізуються на реалізації вугілля.

Встановлено, що кошти від злочинної діяльності передавалися представникам криміналітету, так званим «смотрящим». Наразі встановлено і  задокументовано близько 30 фактів злочинної діяльності.

Слідчі Головного слідчого управління Нацполіції організатору та 15-тьом активним учасникам організованої злочинної організації повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 255 (Створення злочинної організації), та ч. 5 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. 12 фігурантів затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зловмисникам  загрожує позбавлення волі на строк до 12-и років з конфіскацією майна. 


Читайте також:

Автівку запорізького поліцейського арештують за несплату штрафів

У Запоріжжі на 40 мільйонів обікрали офіс ювелірного магазину: зловмисникам повідомили про підозру, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0