USD: EUR:
... в Запорожье
Простір «Саме тут»: як у Запоріжжі допомагають переселенцям з окупованого Мелітопольського району

Простір «Саме тут»: як у Запоріжжі допомагають переселенцям з окупованого Мелітопольського району

У Запоріжжі перебувають близько 10 тисяч людей, що вирвалися з окупованої Мелітопольщини. Для них створений центр «Саме тут», де можна не тільки отримати допомогу, а й відвідати коворкінг для молоді, який діє на базі центру.

Про це йдеться у статті  «Філіали малої батьківщини: як у Запоріжжі працюють центри допомоги для переселенців з окупованих міст і районів».

Простір виступає майданчиком, де мешканці Мелітополя та Мелітопольського району, які тимчасово залишили свої домівки та евакуювалися до Запоріжжя, можуть отримати інформаційну, психологічну, юридичну та медичну види допомоги. Його мета — повністю закрити потреби людей, що виїхали з окупованого району.

У центрі можна проконсультуватись з представниками пенсійного фонду, управління захисту населення, освітянами, потрапити на прийом до лікаря, дізнатись, як відновити втрачені документи тощо.

«Саме тут» співпрацює з благодійними організаціями, які надають матеріальну та гуманітарну допомогу. Окрім того, тут влаштовують кінопокази, діє молодіжний коворкінг, є дитяча зона, де малеча може гратись з вихователем та відвідувати онлайн-заняття.

Подібні хаби також працюють у Львові та Києві, а 14 жовтня «Саме тут» запустили ще й в Дніпрі – це ті міста, які прийняли найбільшу кількість мелітопольців.

Відкритий простір допомоги для мешканців Мелітопольського району «Саме тут» знаходиться у Запоріжжі за адресою проспект Соборний, 8 (район заводу «ЗАЗ»). Працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00. Телефон: 067-329-01-81. Соцмережі: Telegram, Facebook, Instagram.

Фото: сайт Запорізької ОВА та соцмережі центра

«Допомога поруч»: куди у Запоріжжі можуть звернутися переселенці з Пологівського району


Читайте також:

Поки батьки на роботі, а школи та дитсадки – на «дистанційці»: хто і як допомагає організувати дозвілля дітей у прифронтовому Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0