USD: EUR:
... в Запорожье
Винесли вирок учаснику «референдуму» у Запорізькій області

Винесли вирок учаснику «референдуму» у Запорізькій області

Після окупації російськими військовими Василівки колишній юрист-консультант запропонував загарбникам свої послуги. Прихильника «російського миру» ворог призначив першим заступником голови «військово-цивільної адміністрації міста Василівка».

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Колаборант забезпечував роботу окупаційної військово-цивільної адміністрації, брав участь у різноманітних агітаційних заходах, де публічно закликав місцеве населення підтримувати військових країни-агресора.

Також він брав активну участь в організації та проведенні псевдореферендуму у тимчасово окупованому Василівському районі.

За матеріалами Служби безпеки України підозрюваного було визнано винним за частиною 5 статті 111-1 «Колабораційна діяльність» Кримінального кодексу України. Його засудили до 9 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та позбавленням права обіймати посади в органах влади незалежно від форми власності на строк 15 років.

Вирок не набрав законної сили, оскільки зловмисник переховується на тимчасово окупованій території півдня України.

Організовують масові заходи на підтримку окупантів: колаборанткам із Запорізької області повідомлено про підозру.


Читайте також:

Доповідають спецслужбам РФ про суспільні настрої: колишніх поліцейських із Запорізької області підозрюють у державній зраді.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0