Винесли понад мільйон євро: в Запоріжжі пограбували «Золотий вік»
Злочин стався вночі 14 червня в Вознесенівському районі.
Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Запорізькій області.
В 22.58 в поліцію подзвонив представник одного з приватних підприємств міста, з заявою про те, що по вул. Рекордній невідомі таємно проникли в приміщення підприємства, звідки викрали гроші в національній та іноземній валюті. Остаточна сума збитку встановлюється. Також зараз з’ясовується, яким чином злочинці непомітно проникли в приміщення.
За інформацією телеграм-каналу ZODA було вкрадено гроші в сумі 20000 доларів США, 1100000 євро, 2960200 грн. У крадіжці підозрюють охоронця.
Нагадаємо, в Запорізькій області чоловік вистрілив собі в голову з пневматичної зброї. На місце прибула реанімаційна бригада медиків, яка надала постраждалому першу допомогу і доставила в лікарню.
Читайте також:
У Запоріжжі підприємець розстріляв чоловіків, які розгромили його магазин, – ФОТО
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
0