Site icon Перший Запорізький

«Вшануй. Зупинись»: в Запоріжжі продовжується молодіжна акція пам’яті (ФОТО, ВІДЕО)

У Запоріжжі учасники юнацького патріотичного руху «Байда» долучились до акції «Вшануй. Зупинись», ініційованої обласними молодіжною та студентською радами. Згадали полеглих українських бійців, а також мирних українців і невинних дітей, що стали жертвами російської агресії.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Молодь вийшла на проспект Соборний з тематичними плакатами, аби нагадати містянам про ціну кожного нашого ранку. 15-річна Аліна вважає, що хвилинна зупинка посеред міського шуму та метушні є обов’язком кожного.

«Мої батьки працюють в поліції і з дитинства навчають мене, що о 9 годині ранку треба ставати і вшановувати пам’ять загиблих. Ще з 2014 року ми памʼятаємо кожного. Люди захищають нас, і ми повинні висловити їм подяку», — розповіла членкиня патріотичного руху «Байда».

За словами голови молодіжної ради при Запорізькій ОДА Демида Євтушенка, молодь вже вчетверте виходить на вулиці обласного центру. Загалом ініціатива передбачає дев’ять таких спільних акцій.

«Щодня у нас молодь на різних локаціях: у закладах освіти, комунальних установах, благодійних фондах та громадських організаціях — о 9 годині вшановує всіх українців, що загинули під час війни. Чому це важливо? Тому що ми повинні пам’ятати нашу історію і бути вдячними за наш сьогоднішній день. Адже без історії, памʼяті та шани не буде у нас і майбутнього», — зазначив Демид Євтушенко.

Винесено вирок двом правоохоронця з Мелітопольського району, які працюють на ворога


Читайте також:

Командир військової частини, що боронить Запорізький напрямок, безпідставно нараховував зарплати військовим, що ухилялись від служби

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

Exit mobile version