USD: EUR:
... в Запорожье
Під час авіаудару по Оріхову загинуло подружжя: у них залишилася 8-річна дитина

Під час авіаудару по Оріхову загинуло подружжя: у них залишилася 8-річна дитина

Вдень 9 липня військові російської армії завдали удару по школі в Оріхові, де в той момент людям видавали гуманітарну допомогу. Внаслідок російського удару постраждали 13 людей, ще 7 — загинули. Серед загиблих — сімейна пара залізничників, які у свій  вихідний день займалися волонтерством.

Про це повідомляють в «Укрзалізниці».

Внаслідок авіаудару загинув 47-річний Віталій Юшко. З 1995 року він працював на залізничному транспорті електромонтером СЦБ Пологівської дистанції сигналізації та зв’язку Наддніпрянської залізниці, там же згодом працював електромеханіком, старшим електромеханіком.

45-річна Ольга Очкас із 1999 працювала на Оріхівській станції. Пройшла шлях від прибиральниці виробничих приміщень до чергового залізничною станцією, на цій посаді і працювала з 2004 року.

Подружжя багато часу присвятило волонтерству в оріхівському «Пункті Незламності», допомагало людям виживати, кажуть в «Укрзалізниці». Коли Ольга та Віталій виконували свої волонтерські обов’язки військові РФ завдали авіаційного удару.

«Хочу висловити співчуття рідним та близьким загиблих. На жаль, ми не можемо повернути батьків дитині, але наш обовʼязок — допомогти й підтримати кожну дитину, родину залізничників, які загинули внаслідок війни», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниці» Євген Лященко.

До 18 років дитина отримуватиме від компанії щорічну грошову допомогу та можливість оздоровлення. Крім того, плануються виплати у рамках програми «Залізна сім’я».

Під час артобстрілу загинув захисник із Запорізької області.


Читайте також:

Ворог завдав удари по Запорізькій області з авіації, артилерії та РСЗВ, — ФОТО.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0