USD: EUR:
... в Запорожье
Шість років в'язниці: у Запоріжжі засудили чоловіка, який хотів підірвати штаб Порошенка

Шість років в'язниці: у Запоріжжі засудили чоловіка, який хотів підірвати штаб Порошенка

Житель Запоріжжя, якого в 2014 році обміняли з військовополоненими “ДНР” в рамках мінських домовленостей, отримав заочний термін

27 січня 2020 року Орджонікідзевський районний суд заочно визнав винним жителя Запоріжжя Сергія Рака винним у плануванні терористичного акту та незаконному поводженні зі зброєю, й призначив покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

Про це повідомляє “Главком” з посиланням на вирок суду.

Відомо, що в серпні 2014 року Сергій Рак познайомився в мережі з жителем Запоріжжя, який так само як і він не сприймав зміну державної влади в країні. При зустрічі Рак запропонував своєму новому знайомому підірвати приміщення виборчого штабу партії «Блок Петра Порошенка» в одномандатному виборчому окрузі №76 у Запоріжжі на вул. 40 років Незалежної України.

Для виконання теракту Сергій Рак виконав всі необхідні підготовчі дії: придбав чотири саморобні вибухові пристрої, а також виїжджав до будівлі виборчого штабу для того, щоб остаточно визначитися з місцем закладення вибухового пристрою та його потужністю.

У цьому ж місяці співробітники СБУ вирахували Рака й запобігли запланованому їм терористичному акту. А в грудні 2014-го обвинувачений Сергій Рак потрапив під обмін в рамках «Мінських домовленостей» з бандформуваннями так званої “ДНР”.


Читайте також:

Мелітопольська фірма постачала браковані запчастини для армії

У Мелітополі офіцера засудили за нерозбірливий почерк

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

0