USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі готують перший в Україні взвод військової поліції, — ФОТО

У Запоріжжі готують перший в Україні взвод військової поліції, — ФОТО

22 бійця, що пройшли жорсткий відбір, протягом трьох місяців будуть готувати за стандартами НАТО

На полігоні “Близнюки”, що під Запоріжжям почалося навчання першого в Україні взводу військової поліції, який створили на базі військової частини А2176 “Сармат”. Про це повідомляє “Радіо.Свобода”.

22 бійця протягом 2019 року пройшли жорсткий відбір, і тепер будуть навчені військовій підготовці за стандартами НАТО. Їх відбирали з усієї України. Деяким, щоб потрапити до піонерів військової поліції, довелося підтягувати і фізичну підготовку, і рівень знань англійської мови.

По завершенню курсу підготовки у Запоріжжі, бійці новоспеченого взводу повинні пройти самооцінку стандарту НАТО в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в Старичах Львівської області. Після чого взвод пройде відповідну оцінку НАТО 1 рівня.

Після цього військовослужбовці можуть потрапити до складу литовсько-польсько-української бригади, яка братиме участь в міжнародних операціях.

На сьогоднішній день бійці проходять курс підготовки з охорони VIP-персон, а також стрільбу з автомата Калашникова та пістолета Макарова.

  • Наші бійці проходять так званий курс close protection (охорона осіб), Vip-охорона. І в подальшому ми вже можемо брати участь в супроводі vip-персон: українських або іноземних делегатів на території України, або делегатів в іншій країні. Крім того, займаємося по курсам супроводу автомобільних колон, зачистки будівель — так званому cordon and search operations (військова тактика, коли оточується територія й вивчається на предмет наявності зброї та бойовиків), коли є ймовірність, що в будівлі є заручники або радикально налаштовані терористи. Є дуже багато функцій, які покладені на військову поліцію в усьому світі. Відповідно, переймаємо досвід та тренуємося по їхнім нормативам для того, щоб стати взаємозамінними з контингентом НАТО, щоб наша країна, наш взвод міг представляти військову поліцію в будь-яких куточках світу, — поділився з журналістами інструктор — командир взводу, молодший лейтенант Артур Коротков.

Читайте також:

На запорізькому оборонному заводі «Іскра» проведуть позапланову перевірку

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

Александр2020-02-19 21:29:13
Две недели назад, 26 января, отмечали годовщину разгона Майдана в Запорожье. Вот то были профи, 105 человек отправили в центр экстремальной медицины. Вот их надо готовить для патрулирования в ОРДЛО.