USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькій ОТГ відкрили новий центр надання адміністративних послуг, – ФОТО

У запорізькій ОТГ відкрили новий центр надання адміністративних послуг, – ФОТО

Вчора, 5 квітня, у Преображенській  ОТГ Запорізької області відкрився новий центр надання адміністративних послуг.

Про це повідомляють у Запорізькій ОДА.

ЦНАП створили за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Тут буде  5 співробітників, які обслуговуватимуть 5 тисяч жителів громади.  Відтепер в одному місці можна отримати 137 адмінпослуг – від реєстрації місця проживання до водійського посвідчення.

За донорські кошти проведено навчання персоналу, придбано меблі, офісну техніку та програмне забезпечення. Також у цій будівлі розмістили кімнату поліцейського, яку відремонтували за кошти сільського бюджету.

Із важливою подією жителів села привітали міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, який приїхав до Запорізької області з робочим візитом, та голова обласної державної адміністрації Олександр Старух.

Міністр розвитку територій розкритикував темпи реконструкції у Запорізькій обласній лікарні, а також проанонсував створення в області індустріальних парків.

Нагадаємо, сьогодні, 6 квітня, до Запорізької області з робочим візитом прибув міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Протягом дня міністр, окрім реконструкції у обласній лікарні, зокрема, відвідав Преображенську ОТГ на Оріхівщині: один із об’єктів «Великого будівництва» – гімназію «Основа», а також новий Центр надання адміністративних послуг. Крім того, Олексій Чернишов побував оглянув навчально-виховний комплекс «Джерело» у Комишуваській громаді.

Запорізький «Завод напівпровідників» продали на аукціоні за 140 мільйонів гривень, – ФОТО


Читайте також:

Запорізьку область з робочим візитом відвідає міністр розвитку громад і територій

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0