USD: EUR:
... в Запорожье
 У Запорізькій ОДА розповіли, що необхідно для роботи шкіл в звичайному режимі

У Запорізькій ОДА розповіли, що необхідно для роботи шкіл в звичайному режимі

У разі погіршення епідситуації 80% педагогів в кожному навчальному закладі повинні бути вакцинованими.

Про це говорили сьогодні на нараді голови очільника області Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

За інформацією Департаменту освіти і науки, Урядом прийнято рішення, що у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу. Тому надважливо, щоб освітяни регіону встигли пройти щеплення до початку нового навчального року.

Крім того, як повідомив присутнім керівник Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, темпи вакцинальної кампанії в області невпинно зростають. Так, протягом минулого тижня щеплення отримало на 40 відсотків більше громадян у порівнянні з попереднім періодом.

Нагадаємо, в Запорізькій області 34-річна жінка, займаючи спочатку посаду провідного економіста, а потім начальника відділень ПАТ «Украсоцбанк», розташованих в районних центрах області, і, маючи доступ до рахунків клієнтів банку, переводила їх гроші на інші рахунки і знімала готівки через касу банку і банкомат, присвоївши грошові кошти на загальну суму понад 1 млн грн.

Читайте також:

На запорізькому курорті гідроскутер влетів у «банан»: постраждали чотири людини

Тепер не лише медузи: пляжі Бердянська завалило тоннами водоростей, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0