USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області зафіксовано 27 випадків COVID-19, які викликані новим штамом Дельта

У Запорізькій області зафіксовано 27 випадків COVID-19, які викликані новим штамом Дельта

У нашому регіоні спостерігається тенденція до зростання захворюваності.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ.

Як свідчать результати аналізу показників 14-денної захворюваності на коронавірусну інфекцію за період з 23.07.2021 до 05.08.2021 включно, в регіоні спостерігається тенденція до росту захворюваності. Обласний показник захворюваності впродовж останніх двох тижнів збільшився в 1,7 рази.

На даний час на лікуванні перебуває 539, в тому числі в стаціонарах 74 (14,1). Зберігається дуже висока смертність 146,3 при 139,3 по В Запорізької області у 2458 випадках захворювання закінчилось летально.

Запорізька область, як і вся територія України зараз знаходиться в «зеленій» зоні за показниками захворюваності на COVID-19 як за внутрішніми критеріями, так і критеріями ЄС. Однак це не причина послаблювати пильність, бо вірус теж не стоїть на місці та мутує. Новий штам Дельта виявлено в Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ» цілодобово на бюджетній основі здійснюються лабораторні дослідження на COVID-19. Крім того, лабораторні дослідження на COVID-19 (ПЛР та ІФА) також проводять інші медичні установи та приватні лабораторії.

За останню добу лабораторно обстежено 646 особа, в т.ч.  438 – на базі ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ », виявлено 47 інфікованих.

При досліджені позитивних зразків на наявність актуальних мутацій, 06.08.2021 зафіксовано 27 випадки коронавірусної інфекції, що не виключають можливість інфікування новим штамом Дельта (варіант B1.617 Індія). Зразки матеріалів будуть передані для підтвердження в Центр Громадського здоров`я м. Київ.

Але вищезазначені результати не виключають погіршення епідемічної ситуації найближчим часом.

У МОЗ наголошують, що вакцинація – це найефективніший спосіб убезпечити себе і людей навколо від тяжкого перебігу хвороби і це рятує життя. Крім того, в МОЗ розглядають можливість часткового ослаблення обмежень для вакцинованих громадян.

Незважаючи на збільшення темпів вакцинації, показник щеплених громадян залишається вкрай низьким в Україні, і ця ситуація викликає тривогу.

Нагадаємо, суд обрав запобіжний захід 36-річному жителю Запорізької області, який 3 серпня в Мелітополі збив на смерть свою 25-річну дружину та втік з місця ДТП. Правоохоронці його оперативно затримали, і найближчим часом він опиниться на лаві підсудних.

Читайте також:

У Запоріжжі реконструкція об’єктів на острові Хортиця йде за графіком

П’яний слідчий в Запоріжжі влаштував ДТП: постраждала людина

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

ирине2021-08-08 15:42:50
ПНХ, ДБЛ, БЛЬ! В общем дура.
Ирина2021-08-07 17:00:39
ПНХ со своим барановирусом......Себе уколите вакцину одна в жопу , другую в голову.И не забудьте своим родственникам, родителям , детям и внукам