USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області за півмільярда гривень відремонтують ділянку траси Запоріжжя – Донецьк, – ФОТО

У Запорізькій області за півмільярда гривень відремонтують ділянку траси Запоріжжя – Донецьк, – ФОТО

У Запорізькій області розпочали ремонт дороги національного значення Запоріжжя – Донецьк.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг Запорізької області.

У рамках Програми «Велике будівництво» стартували роботи з поточного середнього ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення Н-15 Запоріжжя – Донецьк, км 51+106 – км 69+888.

Наразі на ділянці від межі Дніпропетровської області в напрямку м. Запоріжжя, загальною протяжністю 18,8 кілометрів, проводяться роботи з фрезерування існуючого покриття. Паралельно з цим розпочато роботи з укріплення конструктивних шарів дорожнього полотна.

Комплекс робіт передбачає повістю відновити зруйновані ділянки, влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя.

Роботи виконує компанія-підрядник «Онур Конструкціон Інтернешнл». Вартість ремонту ділянки дороги – 522,1 мільйона гривень.

Всі етапи технологічного процесу виконання робіт на об’єкті знаходяться під пильним контролем фахівців відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.


Читайте також:

П’яний слідчий в Запоріжжі влаштував ДТП: постраждала людина

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0