USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі за 23 мільйона гривень капітально відремонтують будівлю дитячого садочку, – ФОТО

На Запоріжжі за 23 мільйона гривень капітально відремонтують будівлю дитячого садочку, – ФОТО

У Запорізькій області за 23 мільйона гривень капітально відремонтують будівлю дитячого садочку №28 (Бердянська, вул. Ліпаєвська, 48).

Про це повідомляють у обласній державній адміністрації.

Це – один з 12 масштабних проектів, які у 2021 році Запорізька область буде реалізувати за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Будівля дитячого садка №28 побудована у 1965 році. За цей час там жодного разу не робили капітального ремонту. У наслідку в стінах споруди – тріщини та протікання, пошкодження покрівлі та цоколя, зруйноване вимощення, існує потреба у заміні комунікацій, погано працює система опалення.

Саме тому під час капітальної реконструкції планують отримати максимальну енергоефективность від впровадження енергозберігаючих технологій. У будівлі дитячого садку планується виконати ремонт покрівлі та фасадів з утепленням, ремонт внутрішніх комунікацій, електромереж, улаштування пожежної сигналізації, ремонт підлоги, оздоблення приміщень, благоустрій території тощо. Все це допоможе зекономити 65,2 гігакалорій теплової енергії на рік.

Вартість реалізації цього масштабного проекту – 23,4 мільйонів гривень. Обсяг фінансування з Державного фонду регіонального розвитку – 18,2  мільйона, 5 мільйонів – з коштів місцевого бюджету.

Нагадаємо, в цьому році за 25 мільйонів гривень капітально відремонтують дитячий садок в Мелітополі.

Як уже писав «Перший Запорізький», в цьому році в Запорізькій області, в селі Приазовське, в рамках реалізації національної програми «Велике будівництво» капітально відремонтували дитячий садок «Сонечко». Раніше під Запоріжжям, в селищі Малокатеринівка, після капітального ремонту ще відкрили ясла-садок «Рукавичка».


Читайте также:

В Запорожье в Кривой бухте круглосуточно собирают гигантские секции нового моста на Хортицу, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Пoлучaйте нoвoсти быстрее с пoмoщью нaшегo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Пoдписывaйтесь нa «Первый Зaпoрoжский» в Instagram!

0