USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області окупанти посилили фільтрацію перед фейковими «виборами»: завезли росгвардійців та проводять обшуки

У Запорізькій області окупанти посилили фільтрацію перед фейковими «виборами»: завезли росгвардійців та проводять обшуки

На час «виборів» президента, які незаконно проводяться на тимчасово окупованій території, загарбники посилюють фільтрацію та завозять силовиків.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Так, окупанти відновили облави в населених пунктах Мелітопольського району. Обшуки та перевірки документів влаштовують під приводом пошуку наркотиків чи перевірки законності зберігання зброї.

На окуповану територію відрядити понад 10 тисяч росгвардійців, які будуть супроводжувати членів «виборчих дільниць» та обходити будинки місцевих мешканців.

Також звозять «волонтерів» та долучають до контролю «громадськість» з числа зрадників та колаборантів.

«Вибори» в окупації — це не звичний нам демократичний процес, а фарс, результати якого не визнає жодна цивілізована країна світу», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, президентські вибори в Росії відбуватимуться протягом трьох днів – 15, 16 та 17 березня. Володимир Путін буде «балотуватися». На захопленій території окупанти фальсифікували «збір підписів» на його підтримку та створюють «виборчі комісії». ЄС засудив майбутні «вибори» президента РФ на окупованій території.

На Запорізьку область летіли чотири керовані ракети, дев’ять авіабомб та 52 безпілотники: є загиблий та поранена, — ФОТО


Читайте також:

Українські бійці відбили атаку окупантів в Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0