USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області капітально відремонтували 9 кілометрів дороги за 160 мільйонів гривень, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запорізькій області капітально відремонтували 9 кілометрів дороги за 160 мільйонів гривень, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Василівському районі Запорізької області шляховики завершили капітальний ремонт ділянок автодороги територіального значення Т-08-05 Кам’янка-Дніпровська – Велика Білозерка – Веселе.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області.

У рамках програми «Велике будівництво» фінішували роботи з капітального ремонту двох ділянок автодороги Т-08-05 Кам’янка-Дніпровська – Велика Білозерка – Веселе, км44+800 – км49+800 та км51+665 – км55+66. Загальная протяжність ділянки – 9 кілометрів.

Роботи виконувала компанія «Автомагістраль-Південь». Вартість робіт на одній ділянці становить 67 мільйонів, на іншій – майже 99,5 мільйона гривень.

Як повідомили шляховики, на сьогодні вже завершено роботи з влаштування фінального шару з щебенево-мастичного асфальтобетону по основному проїзду ділянки, яка пролягає за селом Велика Білозерка в напрямку селища Веселе. Було зроблено стабілізацію дорожньої основи з додаванням цементу, влаштування шару дорожньої основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, влаштування нижніх та верхніх шарів покриття з асфальтобетонної суміші, ремонт та відновлення водопропускної труби, влаштування з’їздів та примикань.

На даний час тривають роботи з укріплення та планування узбіччя, розчищення придорожньої смуги від чагарників та дрібнолісся. Незабаром також розпочнуться роботи зі встановлення нових дорожніх знаків, бар’єрного огородження та нанесення дорожньої розмітки пластиком.

Окрім того, на автодорозі Т-08-05 ведуться роботи з капітального ремонту ще на двох ділянках траси загальною протяжністю 41,4 км, а саме: км 0+000 – км 19+617 та км 23+007 – км 44+800, підрядним підприємством «Özaltin».

У запорізькій школі побудуть новий корпус за 50 мільйонів гривень, – ФОТО


Читайте також:

У деяких школах учні 5-11 класів повернулися за парти

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Юля2021-11-17 14:24:00
Шоб деятели «Большое строительство» финишировали на этих дорогах.