USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі депутати з ОПЗЖ опинилися на лаві підсудних за державну зраду

На Запоріжжі депутати з ОПЗЖ опинилися на лаві підсудних за державну зраду

П’ять депутатів восьмого скликання Семенівської сільської ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» пішли на співпрацю з російськими загарбниками. Окупаційна влада призначила любителів «російського миру» на керівні посади.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації із посиланням на Службу безпеки України.

Заступника сільського голови за лояльне ставлення до загарбників було призначено головою Семенівської селищної адміністрації. Депутатку та колишню секретарку місцевої сільської ради загарбника призначили заступницею голови Семенівської селищної адміністрації.

Ще трьох «народних обранців» від забороненої в Україні партії окупанти призначили: начальником загального відділу Семенівської селищної адміністрації, начальником відділу землеустрою та сільського господарства селищної ради, а також начальник відділу житлово-комунальних послуг муніципальної власності, архітектури та благоустрою окупаційної адміністрації.

На своїх «посадах» зрадники всіляко сприяють діяльності окупаційної влади, беруть активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, де агітують земляків підтримувати окупантів. Також вони брали участь та проводили псевдореферендум на тимчасово окупованих частинах Запорізької області. Крім того, вони сприяють ворогові в управлінні комунальної власності, яку захопили окупанти: житлово-комунальне господарство, побутове, торгове обслуговування, транспорт та зв’язок.

Слідчі Служби безпеки України повідомили фігурантам справу про підозру за ч. 5 ст. 111-1 «Добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора» Кримінального кодексу України.

Екс-президент «Мотор Січ» Богуслаєв попросив включити його в список на обмін з РФ, – ВІДЕО.


Читайте також:

У мережі з’явилися записи телефонних розмов судді із Запорізької області, яка здавала російським спецслужбам колег та військових.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0