USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізьких лікарнях створюють додаткові місця для пацієнтів з ковідом

У запорізьких лікарнях створюють додаткові місця для пацієнтів з ковідом

До роботи залучаються і працівники нековідніх лікарень, і студенти медичного університету, і лікарі-інтерни.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

В обласному центрі під ковідних хворих перепрофільовані 1450 ліжок. З діагнозом коорнавірус в лікарнях перебуває 1292 пацієнта. Через зростання рівня захворюваності були розгорнуті додаткові ковід-ліжка. На сьогодні вже створено 1 578 ліжок для пацієнтів з ковід, що становить 70% від загального ліжкового фонду. Що стосується кадрового забезпечення, то до роботи поки залучаються і працівники нековідніх лікарень, і студенти медичного університету, і лікарі-інтерни.

У Запоріжжі для лікування хворих коронавируса перепрофілювали ряд медичних установ. Це міські лікарні №1, 2, 6, 7, 9. Коронавірусние хворих також беруть міська дитяча лікарня №5 і пологовий будинок №4.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Шустов зазначив, що необхідно розглянути можливість на територіях створити додаткові ковідні ліжка на випадок збільшення напливу таких пацієнтів і пропрацювати питання забезпечення лікарень медичним киснем. Володимир Шустов нагадав, що єдиний захист від цієї важкої хвороби – це вакцинація. Тільки щеплення може вберегти від захворювання, або від важкого його перебігу. Близько 98% пацієнтів, що знаходяться в лікарні, не мають щеплення.

Нагадуємо, що вакцинація є найбільш ефективним заходом профілактики від COVID-19. Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість важкого перебігу хвороби. У Запорізькій області жоден вакцинований пацієнт не потрапив до реанімації з COVID-19.

Нагадаємо, що в Запоріжжі розгортають додаткові ліжка для пацієнтів з «ковідом».

Читайте також:

Запорізька область продовжує утримувати “лідерство” за кількістю хворих на коронавірус

На запорізьких ринках почали робити щеплення проти «ковіда»

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0