USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі вперше відбудеться масштабний фестиваль брендів «MADE IN ZP»

У Запоріжжі вперше відбудеться масштабний фестиваль брендів «MADE IN ZP»

Захід спрямований виключно на підтримку запорізьких товаровиробників.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

У Запоріжжі найближчим часом проведуть фестиваль-ярмарок місцевих товаровиробників – регіонального фестивалю запорізьких брендів «MADE IN ZAPORIZHZHIA (MADE IN ZP)».

«MADE IN ZP» – фестиваль брендів Запорізького регіону, створений для популяризації локальних виробників товарів і послуг, а також підвищення лояльності до споживання їх продукції серед жителів і гостей області.

Під час фестивалю планується організація 4 локацій: «виставкова зона»; «Маркет зона»; «Фуд корт»; «Зона розваг». Крім того, в рамках його проведення заплановано урочисте нагородження видатних підприємців області з нагоди Дня підприємця, в цьому році святкується по всій Україні 5 вересня.

В області захід такого масштабу, спрямований виключно на підтримку запорізьких товаровиробників, проводиться вперше. Його організація отримала всебічну підтримку органів влади, і особливо тепло ідея такого фестивалю було прийнято підприємцями регіону.

Фестиваль «MADE IN ZP» відбудеться 4-5 вересня 2021 (з 10-00 год. До 20-00 год.) В Центральному парку культури і відпочинку «Дубовий Гай».

Підприємці готові представити свою продукцію під час фестивалю, можуть зареєструватися і ознайомитися з більш детальною інформацією про участь за посиланням: https://cutt.ly/tQiazcW . Зараз вже подано близько 50 заявок на участь.

Нагадаємо, в Запорізькому обласному перинатальному центрі новонароджена дівчинка отримала опіки через недбалість медперсоналу. Після проведення кесаревого розтину дві медсестри на тривалий час поклали новонароджену дівчинку на електричний зігріваючий килимок. В результаті дитина отримала опіки спини I ступеня і сідниць II ступеня.

Читайте також:

У Запорізькій області 25-річна дівчина побила поліцейського

Під Запоріжжям п’яний 20-річний водій розбився на мотоциклі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0