USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відновлять академію, яка серйозно постраждала від ворожої атаки: подробиці

У Запоріжжі відновлять академію, яка серйозно постраждала від ворожої атаки: подробиці

У жовтні минулого року російські окупаційні війська завдали удару по Комунальному закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія», де навчалося 337 дітей та 1113 студентів. Основний корпус академії отримав серйозні руйнування. Наразі заклад планують відновити, щоб там знову навчалися діти.

Про це повідомляє «Добровольчий будівельний батальйон».

В результаті російської атаки в основному корпусі академії зруйновано покрівлю, понівечено стелю. В навчальному закладі пошкоджено несучі опори, а деякі стіни не підлягають відновленню. В кабінетах вибито вікна, розбито підлогу, двері та меблі. Спортивний зал та їдальня майже повністю зруйновані. Постраждали також системи водо- й електропостачання та опалення.

«Добробат» оголосив збір коштів на відновлення навчального закладу. Щоб двері академії знову відчинилися для учнів та співробітників потрібно зібрати 5 мільйонів гривень. Саме стільки потрібно на відновлення будівлі та приміщень постраждалих внаслідок російської атаки.

Фінансово підтримати відновлення «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» можна за посиланням https://send.monobank.ua/jar/3XVemyo1nB або за номером картки банки: 5375 4112 0577 7522

Згоріли будинки, постраждали люди: росіяни масовано обстріляли селище під Запоріжжям, – ВІДЕО.


Читайте також:

Пошкоджено підприємство, зруйновано будинки та тяжко поранено людину: окупанти обстріляли Запорізьку область, — ФОТО.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0