USD: EUR:
... в Запорожье
 У Запоріжжі в одному з ЦНАП з'явився сервіс для людей з проблемами слуху

У Запоріжжі в одному з ЦНАП з'явився сервіс для людей з проблемами слуху

Онлайн-сервіс запустили в рамках проекту, головна мета якого – створення і забезпечення рівних можливостей для всіх людей з проблемами слуху.

У Вознесенівському ЦНАП з’явився цифровий сервіс, який дозволить відвідувачам з вадами слуху отримувати більш якісні послуги і спілкуватися з фахівцями без перешкод.

Цей проект отримав назву «Країна без бар’єрів для глухих», він є частиною однойменного всеукраїнського проекту. Головна мета – створення і забезпечення рівних можливостей для всіх людей з проблемами слуху.

Онлайн-сервіс являє собою інтерактивне додаток, що працює в онлайн-режимі. Додаток встановлено на планшет. При необхідності адміністратор ЦНАП активує додаток – і відбувається відеозв’язок з сурдоперекладачем, який в режимі реального часу є посередником між відвідувачем та адміністратором. Сервіс працює цілодобово 24/7.

Нагадаємо, з Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» не будуть відкривати нові авіарейси до Львова і Одеси. Через ПДВ і акциз на паливо внутрішні рейси обходяться авіаперевізнику дорожче, ніж міжнародні.

При таких умовах збільшується вартість квитків, і авіакомпанія не може знайти достатню кількість пасажирів на внутрішні рейси, щоб вони не були збитковими.

Читайте також:

Кілька запорізьких ВНЗ потрапили у всеукраїнський рейтинг: які позиції зайняли навчальні заклади

В Запоріжжі зник чоловік: з ним немає зв’язку вже чотири дні

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0