USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі вимагають на час карантину створити на вулицях тимчасові велодоріжки

У Запоріжжі вимагають на час карантину створити на вулицях тимчасові велодоріжки

Жителі Запоріжжя підписують електронну петицію про виділення на проїжджих смугах тимчасових велодоріжок для забезпечення комфортного пересування містом на час карантину.

Відповідна пропозиція опублікована на сайті електронних петицій Запоріжжя.

«У зв’язку із всесвітньою пандемією COVID-19 більшість країн у світі ввели суровий карантин, задля запобігання поширенню хвороби. 11-го березня в Україні було введено загальнонаціональний карантин, а 6-го квітня заходи ізоляції були посилені, серед яких була постанова про заборону руху громадського транспорту і введення системи перепусток для працівників критично важливих галузей», – написав автор петиції Костянтин Юхименко.

За його словами, беручи до уваги досвід європейських країн, найкращою альтернативою громадському транспорту є велосипедний транспорт, використання якого відповідає усім нормам карантину: індивідуальний, не менше 1,5 метри відстані між людьми, менш як 10 людей в одному транспортному засобі. Наприклад, у Берліні в рамках посилення карантинних заходів уодна смуга доріг була виділена виключно для руху велосипедним транспортом, на час карантину.

«Просимо Вас виділити тимчасові велодоріжки на основних транспортних магістралях міста, для пересування, на час карантину, із дотриманням усіх норм та правил ПДР, особливо пункту 6.6 , про заборону руху велосипедистів пішохідною частиною», – вказано у електронній петиції.


Читaйте тaкож:

У Запорізькій області зростає кількість хворих коронавірусом – вже 89 людей

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram! 

2

ПДД2020-04-14 19:44:14
Непросто выучить ПДД, а сдать экзамены и иметь об этом документ. А за дороги платить? И в бюджет от велосипедистов денежка капнет.
Александр2020-04-14 15:01:45
Для начала, всем велосипедистам надо выучить пдд, а то ездят как попало, а потом отвечать за них