USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі рятувальники продовжують шукати людей під завалами зруйнованого російською ракетою будинку, – ФОТО

У Запоріжжі рятувальники продовжують шукати людей під завалами зруйнованого російською ракетою будинку, – ФОТО

Станом на 21:00 на місці ракетного удару по житловому будинку в Запоріжжі продовжуються роботи з пошуку людей під завалами та демонтажу небезпечних елементів будинку.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Як вже писав «Перший Запорізький», семеро людей, які постраждали від нічної жорстокої ракетної атаки, залишаються у лікарнях. Двоє з них у тяжкому стані, п’ятеро – у стані середньої тяжкості. Їм надається медична допомога. Ще двоє людей, на жаль, загинули. Безвісті зниклими вважаються 10 людей: шість жінок, троє чоловіків та одна дитина.

Для освітлення місця проведення аварійно-рятувальних робіт співробітниками ДСНС додатково встановлено 2 освітлювальних вежі.

Комунальні служби вивезли понад 90 тонн будівельних уламків.  Психологи ДСНС на місті події надали допомогу 74 мешканцям будинку та родичам постраждалих.

Координацію сил та засобів здійснює мобільна оперативна група ДСНС України. На ліквідацію надзвичайної події залучені рятувальники Мобільно-рятувального центру м. Київ, підрозділи ДСНС Запорізької області, співробітники Національної поліції, комунальні служби, медики та волонтери.

Загалом до робіт залучено 198 співробітників різних служб та 52 одиниці техніки, з них від ДСНС – 126 рятувальників, 30 одиниць техніки та 2 кінологічні розрахунки.

Станом на 21:00 ліквідація наслідків триває.

У Запоріжжі внаслідок ракетного удару, окрім зруйнованої, пошкоджені ще 15 багатоповерхівок, – ФОТО


Читайте також:

Рашисти за три доби 240 разів обстріляли цивільну інфраструктуру Запорізької області, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0