USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі знижується рівень захворюваності на коронавірус

У Запоріжжі знижується рівень захворюваності на коронавірус

При цьому розслаблятися не варто, оскільки існує загроза нової хвилі хвороби вже наступного року.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

У Запоріжжі для лікування коронавірусних хворих перепрофільовано 8 медичних закладів. У них розгорнуто 2020 ліжок. На сьогоднішній день із них зайнято лише 417, тобто 21% від загальної кількості. З 98 реанімаційних ліжок зайнято 64. Кількість хворих зменшилася, проте для того, щоб не допустити нового зростання захворюваності, необхідно продовжувати масову вакцинацію та дотримуватися карантинних вимог.

– Ця робота має продовжуватися. Фахівці відзначають зниження рівня захворюваності, проте існує загроза нової хвилі хвороби вже наступного року. Щоб зменшити кількість хворих, необхідно продовжувати вакцинацію, контролювати дотримання карантинних правил, – зазначив Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, у місті вже створено 14 центрів масової вакцинації. Також щеплення можна зробити у центрах первинної медико-санітарної допомоги. Раніше у Запоріжжі відкрили новий центр вакцинації у Шевченківському районі міста та ще два – у храмах. Також у віддалені куточки міста виїжджають мобільні бригади та «вакцинобус».

Відзначимо, що вакцинація є найефективнішим заходом профілактики від COVID-19. Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість тяжкого перебігу хвороби.

Читайте також:

Нова айдентика запорізької Хортиці отримала бронзу престижної світової премії – «Оскар» у світі дизайну та креативу, – ФОТО

Маленьких запоріжців запрошують у гості до Святого Миколая

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0