USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі продовжується реконструкція ШВСМ: що вже зроблено, - ФОТО

У Запоріжжі продовжується реконструкція ШВСМ: що вже зроблено, - ФОТО

На об’єкті щодня без вихідних працює півсотні робітників.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Головна кузня олімпійських кадрів регіону нині реконструюється за програмою Президента України «Велике Будівництво». Вартість ремонтних робіт – 106 млн грн, з них 60 мільйонів – це пряма субвенція з державного бюджету, 39,8 мільйонів гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 6 млн грн – обласні кошти на умовах співфінансування.

Як повідомив керівник підрядної організації, щодня на об’єкті без вихідних працює півсотні робітників. Роботи тривають за графіком. Головне – встигли до похолодання повністю замінити перекриття даху та замінити вікна основної будівлі. Зараз завершують обшивку фасаду. Також на дві третини вже змонтовано скляні вітражі у басейні.  

У самій чаші басейну тривають технологічні роботи. Найближчим часом почнуть монтаж вентиляційних систем. Одночасно проводяться елентромонтажні роботи, встановлюють систему опалення, замінюють підлогу, монтують гіпсокартон та штукатурять стіни.

Проблем із фінансуванням та робочими руками нема – наголосив підрядник. Реконструкція триває згідно графіка.

  • Державна та обласна влада докладають всіх зусиль, аби запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності стала сучасним простором, де будуть проходити тренування, змагання, реабілітація провідних спортсменів регіону. Фінансування для реконструкції надходить вчасно і в достатньому обсязі. Тепер справа за підрядником – має виконати все в оговорений термін, – зазначила Злата Некрасова.

Нагадаємо, у Запоріжжі суд виніс вирок виховательці дитячого садка «Еврика», з чиєї вини 4-річна дитина випала з вікна другого поверху. Жінка пішла на прогулянку з вихованцями, а хлопчика залишила одного у групі. Мама постраждалої дитини попросила суворо не карати виховательку, оскільки хлопчик зараз добре почувається.

Читайте також:

Прем’єр-міністр України приїхав до Запоріжжя та побував на будівництві мостів, – ФОТО

Стрибнула через сварку з хлопцем: поліція розповіла подробиці інциденту, який стався в Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

тренер2021-11-02 17:14:33
Назначить эту долбаную злату типа некрасову главной уборщицей.