USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі поліція зупинила роботу величезного колл-центру, в якому шахраї від імені банків крали у людей гроші, – ФОТО

У Запоріжжі поліція зупинила роботу величезного колл-центру, в якому шахраї від імені банків крали у людей гроші, – ФОТО

У Запоріжжі поліцейські припинили діяльність шахрайського колл-центру з місячним оборотом у 2 мільйони гривень.

Про це повідомляють у обласному управлінні Національної поліції.

Правоохронці викрили шахрайську «схему» із заволодіння коштами громадян та припинили діяльність. За даними слідства, діяльність колл-центру організувала 28-річна мешканка Запоріжжя. Його працівники, представляючись співробітниками служби безпеки банківських установ, отримували персональні дані фізичних осіб про банківські карти та рахунки – реквізити та CVV-код. Для цього вони використовували психологічні методи впливу та діяли по заздалегідь прописаній інструкції. Також користувалися програмою підміни телефонного номера, аби замаскувати свою діяльність. Клієнтські бази даних зловмисники скуповували у DarkNet.

Допомагали жінці вести «бізнес» троє місцевих мешканців. У кожного була своя зона відповідальності: підбір, інструктаж та контроль персоналу, звіт організаторці про суму грошових коштів, отриманих внаслідок оборудок, нагляд за функціонуванням програмного забезпечення. Загалом штат співробітників налічував близько 100 осіб.

Отримані гроші зловмисники переводили на електронні гаманці, на картки власні або підконтрольних осіб, які надалі виводили через конвертаційний центр. Крім того, частину коштів конвертували у біткоіни.

Шахрайській «бізнес» щомісяця приносив організаторці до 2-х мільйонів гривень, які вона відповідно до функціоналу розподіляли між всіма учасниками.  

18 лютого поліцейські за силової підтримки КОРД провели 14 санкціонованих обшуків за місцями мешкання фігурантів та в приміщенні «Call-centre». Вилучили комп’ютерне обладнання, мобільні телефони, зброю та гроші.

Організаторці та двом учасникам злочинної групи повідомили про підозру. За скоєне зловмисникам може загрожувати до восьми років ув’язнення.

На Запоріжжі водій з підробленим посвідченням намагався відкупитися від поліції, – ФОТО


Читайте також:

У Запоріжжі у Кривий бухті цілодобово збирають гігантські секції нового моста на Хортицю, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі гігантський кран «Захарій» продовжує будувати вантовий міст через Дніпро, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0