USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі перекриють Набережну магістраль

У Запоріжжі перекриють Набережну магістраль

У місті відбудуться ХХVIIІ Міжнародні змагання «Кубок Хортиці» з триатлону та командний Чемпіонат України з триатлону, присвячені Дню Незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

Заходи пройдуть на Прибережній автомагістралі.

У зв’язку з цим 21 серпня з 7.00 до 14.00 і 22 серпня з 7.00 до 13.30 буде перекрито рух автомобільного транспорту по Набережній автомагістралі від мостового переходу до вул. Української та по вул. Лермонтова від торгового комплексу «Амстор» до Набережної автомагістралі міста.

Також 23-24 серпня відбудеться відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з пляжного волейболу до Дня Незалежності серед чоловіків. Місце проведення – Центральний пляж. Початок змагань 23 серпня о 17.00, 24 серпня – в 9.00.

Нагадаємо, двох ведмедів, які довгий час «працювали» в запорізькому зоопарку на Дитячій залізниці, відправлять до Нідерландів. Ведмедиці Лялі 26 років, а ведмедеві Михайлу – 9 років, і весь цей час вони жили в жахливих умовах. Ще в дитинстві вони потрапили в зоопарк і їх поселили у вольєр площею з маленьку кімнату.

Читайте також:

У Запорізькій області зібрали найбільший урожай ранніх культур за всі роки незалежної України

У зв’язку зі святкуванням Дня незалежності на центральному проспекті Запоріжжя перекриють рух

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Олег2021-08-21 09:47:47
Хотелось бы чтобы бегали вокруг мэрии,а не перекрывали город!
Ляля2021-08-18 05:56:22
Я бегаю каждый день голая с 7 размером груди и что? Никто не перекрывает улицы,хоть и аварии при виде моей красоты.....но не надо только город перекрывать сказала...