USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі розпочався опалювальний сезон: вже 39% будинків отримали тепло

У Запоріжжі розпочався опалювальний сезон: вже 39% будинків отримали тепло

У Запоріжжі вже 39% будинків отримали опалення.

Про це з посиланням на генерального директора концерну «Міські теплові мережі» Олександра Грека повідомляють на сайті мерії.

Починаючи з 25 жовтня концерн «ГТС» приступив до пуску тепла для опалення соціальної сфери від котелень із двотрубною системою теплопостачання та котельним, які працюють виключно для опалення соціальних об’єктів.

Станом на 28 жовтня було підключено 141 заклад соціальної сфери, а саме: 44 дитячих садка, 56 навчальних закладів, 31 медичний заклад.

Протягом тижня з 25 по 29 жовтня «Міськтепломережі» провели завершальний етап підготовки мереж теплопостачання та теплоспоживання до роботи в опалювальний період шляхом проведення пробного пуску та усунення зауважень, а керуючі компанії одночасно провели відкриття засувок на житлових будинках та видалення повітря із внутрішньобудинкових систем опалення приєднаних. до 4-трубної системи.

З 1 листопада у Запоріжжі розпочато подачу теплоносія для опалення всіх об’єктів теплоспоживання. За словами Олександра Грека, насамперед теплоносій подається для опалення соціальної сфери, яка раніше не отримала тепло. Станом на 1 листопада у роботі системи опалення на 288 об’єктах із 369.

Продовжується підключення будинків. За інформацією концерну, сьогодні 39% житлових будинків вже одержали опалення. З 62 котелень у роботі 58.

У мерії уточнюють, що концерн «Міськтепломережі» та керуючі компанії разом протягом 4-5 днів подадуть у всі будинки мешканців міста теплоносій у внутрішньобудинкові системи опалення.

У концерні наголошують: якщо у вашому будинку немає запуску тепла, то необхідно звертатися до голови ОСББ або компанії, яка управляє будинком.


Читайте також:

До Запоріжжя завтра приїде прем’єр-міністр України

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0