USD: EUR:
... в Запорожье
В Запорожье на Хортице строят новую эстакаду мостов: что уже сделано, – ФОТОРЕПОРТАЖ

В Запорожье на Хортице строят новую эстакаду мостов: что уже сделано, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі активно продовжується будівництво мостів.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області.

Будівництво Автотранспортної магістралі через річку Дніпро триває одразу на декількох об’єктах. Мостобудівники працюють цілодобово, завдяки чому майже щотижня з’являються нові проміжні результати.

Станом на 18 травня працівники генпідрядної та підрядних організацій завершили бетонування першої захватки для влаштування плити проїзної частини на підході до низової частини балкового мосту з боку острова Хортиця (споруда № 5н). Довжина захватки — 34 метрів, об’єм укладеного бетону – 163 кубометрів.

Також по низовій частині балкового мосту ведуться роботи й на спорудах № 3н та 4н. На споруді № 3н (підход до мосту з боку Хортицького району) вже змонтовано та заварено 8 монтажних блоки коробчастої балки прогонової будови (275,12 тонн). Решта блоків буде монтуватися після завершення насування споруди №4 на капітальні опори. На споруді № 4 (балковий міст) продовжується збирання секції №3 прогонової будови споруди. Там мостобудівники вже змонтували 8 головних балок, 8 нижніх та 7 верхніх ортотропних плит, а також 9 консольних плит.

Продовжуються роботи й на об’єкті будівництва вантового мосту та підходу до нього. На споруді № 9в (підхід до верхової частини мосту) мостобудівники монтують чотири тимчасові опори, на які будуть встановлюватись секції прогонової будови. На споруді № 10в наразі тривають роботи з влаштування буронабивних паль тимчасової опори ВО-3н.

На естакаді, що над кільцем на острові Хортиця (споруда № 6н), підрядники вже виконали монтаж 10 залізобетонних балок прогонової будови в прогоні 2-3, та 10 балок в прогоні 3-4. Обидві довжиною по 33 метрів.

Водночас будівельники забезпечують металоконструкціями будмайданчики на спорудах №№ 3н, 9н, 10в, 10н та 16.

На будівельному майданчику № 1 в районі Кривої бухти мостобудівники вже розпочали збирання секції № 6 прогонової будови. Станом на 18.05 змонтовано 2 головні балки.

Наразі на флагмані президентської програми «Велике будівництво» задіяно 511 працівників. Роботи ведуться цілодобово.

У Запоріжжі п’яна водійка в’їхала у клумбу, – ФОТО


Читайте також:

«Еко-п’ятниця»: у головному міському парку запорізькі громадські діячі провели велике генеральне прибирання, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0