USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на Дніпрогесі побудуть двоповерхову дорогу: стало відомо, коли розпочнеться реконструкція, – ФОТО

У Запоріжжі на Дніпрогесі побудуть двоповерхову дорогу: стало відомо, коли розпочнеться реконструкція, – ФОТО

Вчора, 18 листопада, на Дніпровській ГЕС відбулася онлайн-нарада, під час якої обговорили та затвердили новий вид запорізької ДніпроГЕС після реконструкції та показали проєкт широкій аудиторії.

Про це повідомляют у Запорізькій міській раді.

Вже довгий час ДніпроГЕС потребує реконструкції, адже всі її несучі конструкції та функціональні елементи зношені. Оскільки для масштабної реконструкції потрібно зупинити проїзд транспорту через греблю на кілька років, це питання відкладали до відновлення будівництва запорізьких мостів.

Тепер, напередодні введення нових мостів в експлуатацію, фахівці зробили перший крок до реконструкції ГЕС – затвердили ескіз майбутнього проєкту.

«Головна ідея була в тому, щоб зберегти історичний вигляд греблі, при цьому зробити цей об’єкт більш функціональним, сучасним та зручним для мешканців та гостей міста. Розробляючи проєкт, враховували збільшення транспортного потоку протягом найближчих кількох років, постаралися зробити транспортні розв’язки з урахуванням інтересів всіх учасників дорожнього руху. При цьому ми розуміли, що важливо розрахувати правильне навантаження на опорні конструкції, щоб вони після реконструкції прослужили ще багато десятків років. Ми мали понад 10 варіантів ескізів оновленої ГЕС. Зупинилися на найоптимальнішому, на нашу думку», – розповів головний архітектор проєкту Віктор Лукашов.

Згідно з проєктом, оновлений автопереїзд через греблю складатиметься з двох ярусів у кілька смуг кожен. Планується, що на нижньому ярусі, окрім транспортних смуг, будуть пішохідні тротуари. На другому ярусі – разом із рухом транспорту передбачені велодоріжки в обидва боки. Щоб розвести транспортний потік, верхній ярус відводять для руху з правого берега на лівий. Нижній – у зворотньому напрямку.

Тепер, після затвердження вигляду оновленої ГЕС, фахівці сфери розпочнуть обговорення технічних характеристик. Паралельно з цим проходитимуть проєктні та погоджувальні роботи. На цей процес закладають 2-2,5 роки. Лише після цього реконструкція зможе стартувати.

У Запоріжжі на найвищому мосту України вже змонтували 26 сталевых канатів, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читайте також:

У запорізькій школі побудуть новий корпус за 50 мільйонів гривень, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Semper2021-11-23 12:42:58
Капец плотине.
Тьфу2021-11-20 17:43:00
ВЫ че, е...нулись! Была Украина славная на весь мир ДНЕПРОГЭСОМ! Себе на дурную голову, со слабым хребтом пендоскую ж...пу наденьте.