USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі міністр охорони здоров’я Ляшко закликав збільшувати темпи вакцинації

У Запоріжжі міністр охорони здоров’я Ляшко закликав збільшувати темпи вакцинації

У Запорізькій області потрібно у рази збільшити темпи вакцинації.

На цьому наголосив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, перебуваючи у Запорізькій ОДА під час наради з головами районних державних адміністрацій.

Керівник МОЗу зазначив, що серед  захворілих та госпіталізованих, як свідчить аналіз, мінімальна частка людей, які пройшли вакцинацію. Серед хворих, які знаходяться у важкому стані, – це люди, які не отримали повний курс вакцини.

На тлі зростання захворюваності спостерігається велика кількість завантажених ліжок, виділених для лікування хворих на COVID-19, у тому числі, переважно ліжок, забезпечених киснем.

До останнього часу темпи вакцинації у Запорізькій області були дуже повільні. Тижневе виконання темпів вакцинації від необхідного становить 38%. Лише протягом останнього тижня, а також з моменту переходу Запорізької області до червоної зони, кількість бажаючих пройти вакцинацію стрімко зростає.

На думку Віктора Ляшка, необхідно переглянути графіки роботи пунктів щеплень та центрів масової вакцинації, щоб зробити їх зручними та доступними для населення.  Активізувати комунікаційну роботу з питань вакцинації.

Нагадаємо, сьогодні у Запоріжжі відкрилися три нових центри масової вакцинації.

Також, необхідно посилити контроль за безумовним дотриманням  карантинних обмежень «червоної» зони. Масова вакцинація та дотримання карантину – лише за таких умов можна уникнути зростання темпів захворюваності, – наголосив міністр.

Як розповів заступник генерального директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Олександр Мащак, у регіоні зберігається подальше ускладнення епідеміологічної ситуації. За добу зареєстровано 1018 нових випадків захворювання, що майже в 9 разів більше, ніж рік тому. Кожен третій захворілий – дитина шкільного віку. Серед захворілих 98% не мали щеплення. Подальший рівень захворюваності на територіях буде залежати від рівня вакцинації.

Нагадаємо, з 18 жовтня Запорізька область перейшла до червоної карантинної зони і жорстко посилює заходи обмеження.

Ддя перевірки дотримання карантинних обмежень у громадському транспорті та на зупинках, у місцях масового скупчення людей, у магазинах, торговельних центрах, на ринках будуть працювати мобільні групи, у яких братимуть участь правоохоронці, представники органів місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки.

Вакцинація є найбільш ефективним заходом профілактики від COVID-19. Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість важкого перебігу хвороби. У Запорізькій області жоден вакцинований пацієнт не потрапив до реанімації з COVID-19.


Читайте також:

В Запоріжжі та області зросли темпи вакцинації: за останню добу щеплення від коронавірусу зробили понад 9 тисяч запоріжців

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

3

санитарка2021-10-19 19:10:35
Штоб вы на наших койках появились, сволочи.
Ляшку2021-10-19 14:46:08
Не хотите проехать по пунктам вакцинации по городу! Люди очередь занимают в пять утра, сотнями стоят мерзнут на улице, теряют сознание! А то из теплых кабинетов легко говорить быстрее, выше, сильнее!
Костянтин2021-10-19 14:31:19
А вакцину привез,а то нет ее нихера