USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі мати загубила дворічну доньку

У Запоріжжі мати загубила дворічну доньку

У середу вранці, 7 жовтня, в Дніпровському районі Запоріжжя патрульні поліцейські побачили маленьку дівчинку, яка одна гуляла по вулиці.

Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

Дитина не зміг пояснити, звідки вона і де її батьки. Тому в поліції відразу зайнялися пошуками рідних дитини. В цей час до чергової частини Дніпровського відділу поліції надійшло повідомлення від 29-річної мешканки вулиці Істоміна про зникнення дворічної дочки. Жінка детально описала зовнішні ознаки дитини.

Працівники поліції відразу помітили схожість, на що в першу чергу вказували вік, одяг, а також той факт, що дівчинка була знайдена неподалік від місця проживання заявника. Відпрацьовуючи отриману інформацію, правоохоронці прибули за вказаною в заяві адресою і повернули матері маленьку мандрівницю.

У поліції жінка пояснила, що ненадовго залишила дочку зі своїм знайомим, а коли ж повернулася, виявила, що вхідні двері відкриті, а дитина зникла.

За неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей, щодо матері складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

COVID-19 у Запорізькій області: в регіоні зафіксували ще три летальних випадки

Як вже писав наш сайт, у Запорізькій області готуються до значного зростання кількості хворих на COVID-19


Читайте також:

У Запорізькій області  для боротьби з коронавірусом впроваджують телемедицину

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0