У Запоріжжі та області знову жорстко посилюють карантинні обмеження

У Запоріжжі та області знову жорстко посилюють карантинні обмеження

У Запорізькій області знову посилюють карантинні заходи.

Про це повідомляють в прес-службі Запорізької ОДА та Запорізької міськради.

Як вже ми повідомляли, через поширення пандемії коронавируса уряд продовжив карантин ще на місяць – до 31 липня. Більшість заборон залишаються в силі, а за їх виконанням стежитимуть жорсткіше.

Вчора на засіданні регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій всі контролюючі структури отримали протокольні доручення щодо перевірки всіх карантинних заходів. В першу чергу, будуть контролюватися місця масового скупчення людей. Це ринки, торгові центри, магазини, місця масового перебування. Контролюючі органи будуть перевіряти наявність масок у відвідувачів і дотримання всіх соціальних вимог в місцях масового перебування та місцях харчування.

Зокрема, як і раніше заборонено:

  • перебування в громадських будівлях, в громадському транспорті без засобів індивідуального захисту – респіраторів або захисних масок;
  • перебування на вулицях без документів, що засвідчують особу;
  • діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
  • перевезення пасажирів в громадському транспорті в кількості більше, ніж місць для сидіння.

З метою розвантаження пасажиропотоку у години пік будуть змінені режими роботи установ та організацій:

  • роботу в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування на період дії карантину рекомендується починати з 8:00;
  • в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України – з 10:00.

Госпродпотребслужба і поліція жорстко контролюватимуть, дотримуються заходи карантину. Також відновлено рейди мобільних груп в кожному районі міста.

Стали відомі подробиці лобового ДТП на греблі ДніпроГЕСу в Запоріжжі


Читaйте тaкож:

У Запоріжжі знову збільшилася кількість хворих на COVID-19

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

17

Евдокия Ивановна 75 лет2020-06-28 03:28:26
Я им всем морду набью козлам,и сумкой и кувалдой,пусть свой карантин запихнут себе в одно место!!!!
Коля2020-06-25 11:19:22
Блин, ну вы тут все и тупые
Мститель2020-06-24 23:02:36
Должен банку 20 штук,готов идти убивать
Пациент2020-06-24 20:00:40
На кушугумском кладбище траншеи нарыли. Интересно, уже все заполнили?
ЦеЭуропа2020-06-24 09:51:07
В подъезде умер пожилой человек, работники ритуальной службы просто вынесли тело, сами были только в масках, без спец. защиты. Дезинфекцию подъезда не проводили, тестирование родственников тоже. Зато в этот же день в местных сми появилась новость о новом случае заражения. Совпадение? Остановки дизенфицируются? Карантин продлили потому, что депутаны боятся выборов. Если раньше в магазинах просто не пускали без маски, то сейчас предлагают ее купить в этом же магазине, если нет. Маску принципиально не покупаю, лучше самому сделать. Пришел ли транш от МВФ можно судить по тому, начались ли спекуляции на валютных рынках и с облигациями внутреннего займа - курс гривны "укрепляется".
Анжела2020-06-24 07:44:44
Карантину-быть!!! Несмотря на скулеж. Я, сказала!
Екатерина2020-06-24 07:02:01
Заебали.если бы сами депутаты не ездили заграницу то и нус ни чего не было.А что не так?
Ром2020-06-23 23:49:06
Так радуйся сука что не похоронили заболевшего. Завтра вы суки заболеете и будете молить о помощи, а вас пытались защитить
Ананим2020-06-23 23:30:59
Муж транш получили от эвро союза надож как-то розтянуть не заметно а карантин им на руку Отмывать деньги
Наталья2020-06-23 22:57:08
Муки заебали со своим карантином. Я бы атомную бомбу скинула бы на верховну Раду , чтобы сровнять с землёй. Чтобы там больше не сидели и не придумавали, как бы людей быстрей в могилу свести. Себе зарплаты и премии наповышали, а мы седите дома не работайте, не учитесь и за коммуналку платите.
Дмитр2020-06-23 22:47:43
Маски не все продали, да и местные выборы не хотят проводить!
Дмитр2020-06-23 22:46:20
Маски ещё не все продали, да и местные выборы не хотят проводить!
Николай2020-06-23 22:04:52
Заебали своим карантинном всем похуй на него. Ни один врач в больнице не ходит в масках. Пидарасы а не правительство
Лариса2020-06-23 21:47:49
Ну достали уже твари со своим карантином, придумали херню и морочат людям головы!
Вячеслав2020-06-23 21:10:46
Хуйня этот карантин людей не до давили так давят ещё суки
Олег2020-06-23 18:59:53
Так и хорошо что заболевших не хоронят, а вытягивают , правда? Только ритуалу , наверное, хотелось бы иначе.
Аноним2020-06-23 17:53:52
Я блять роботаю в ритуале я ещё ни одного заболевшего не похоронил что они пиздят