USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі група осіб розробила схему для втечі «ухилянтів» за кордон, — ФОТО

У Запоріжжі група осіб розробила схему для втечі «ухилянтів» за кордон, — ФОТО

59-річний мешканець Запоріжжя разом із чотирма спільниками розробив злочинну схему. Вони допомагали військовозобов’язаним чоловікам виїхати за кордон.

Про це повідомляють у Національній поліції Запорізької області.

За 2000-2500 доларів чоловікам призовного віку пропонували пакет підроблених документів: тимчасове військове посвідчення та довідку військово-лікарської комісії про непридатність до несення військової служби, з виключенням з військового обліку. Ці документи дозволяли «уклоністам» виїхати за кордон. «Клієнтів» зловмисники підшукували серед своїх знайомих.

Також злочинне угруповання займалося незаконною легалізацією іноземців. Їхні головні клієнти — громадяни рф, причетні до тяжких і особливо тяжких злочинів.

Правоохоронці провели одночасно 10 санкціонованих обшуків у Запоріжжі та Івано-Франківській області. Під час обшуків за місцями проживання, роботи та в машинах членів злочинної групи правоохоронці вилучили: комп’ютери, готові до збуту підроблені документи, кліше печаток закладів охорони здоров’я, військкоматів та інших установ та організацій, підроблені спецперепустки для пересування містом у комендантську годину, а також гроші отримані злочинним шляхом.

Організатора угруповання затримано. Йому та двом активним учасникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 322 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон» Кримінального кодексу України.

Хотів заробити 500 тис. грн: мешканець Запоріжжя продавав фейкові акаунти прокремлівським пропагандистам.


Читайте також:

До Запорізької області прибула нова партія ворожих сил: кавказці та «вагнерівці».

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0