USD: EUR:
... в Запорожье
Професор і екс-завкафедри запорізького ВНЗ викрав дитину у колишньої дружини, - ФОТО

Професор і екс-завкафедри запорізького ВНЗ викрав дитину у колишньої дружини, - ФОТО

Батько взяв дитину на дві години по домовленості, але дівчинку так і не повернув, і перестав виходити на зв’язок.

Про це розповіла мати дитини в соцмережі і інцидент прокоментувала прес-служба ГУНП в Запорізькій області.

11 серпня в поліцію звернулася запоріжанка. Вона розповіла, що віддала свою 9-річну дочку батькові 1980 року народження і через дві години він повинен був її повернути, але потім повідомив, що повіз дівчинку на море і перестав виходити на зв’язок.

Мати дівчинки Альбіна Сюткина повідомила у себе на сторінці в Фейсбук, що її дочка Агаркова Софія була викрадена батьком Агарковим Олегом.

«Чоловік знаходиться в нестабільному емоційному стані і може становити загрозу життю та здоров’ю дитини», – повідомила мати дитини і прикріпила фото дочки і свого колишнього чоловіка.

Правоохоронці встановили, що зараз йде суд, батьки розлучені. За рішенням опікунської ради дитина повинна жити з матір’ю (але спілкування з батьком не заборонено).

Пізніше в поліції повідомили, що батька знайшли, а з дитиною все добре.

Як з’ясував «Перший запорізький», батько, якого мати звинуватила у викраденні дочки, на сьогоднішній день є професором і працює викладачем в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ на факультеті соціально-психологічної освіти та управління. Раніше він обіймав посаду завідувача кафедри соціальної роботи в Запорізькому національному технічному університеті (ред. Запорізька політехніка).

Нагадаємо, будівництво на низовий частини балочного мосту між Хортицею та правим берегом Запоріжжя вже завершили на 80%. Триває армування плити проїжджої частини моста, після чого відбудеться бетонування. Завершення робіт на балочному мосту має відбутися в кінці жовтня. Рух транспорту планують відкрити до кінця року.

Читайте також:

У Запоріжжі на Хортиці з допомогою величезного крану встановили найвищий флагшток для державного прапору, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запоріжжі на Хортиці до Дня незалежності будують новий стадіон, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0