У мережі опублікували унікальні знімки Шостого селища у Запоріжжі, – ФОТО

У мережі опублікували унікальні знімки Шостого селища у Запоріжжі, – ФОТО

Унікальні фотографії Соцміста у Запоріжжі зберігалися у державному каталозі музейних фондів РФ.

Ці кадри знайшов та опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі колекціонер та поціновувач історії Запоріжжя, користувач Facebook під псевдонімом Фантор Петрович.

«У Державному каталозі музейних фондів Росії з’явилося чимало цікавих світлин на запорізьку тематику. Майже всі у вигляді негативних зображень. Вирішив «проявити» невідомі раніше кадри Шостого селища які зберігаються у державному музеї архітектури ім. А.В.Щусєва . Є цікаві ракурси, будинки та додав ще один кадр Дніпробуду. Як завжди – приємного перегляду», – повідомив автор посту.

На унікальних знімках 30-х років можна побачити будівництво різноманітних будинків на теперішньому проспекті Металургів, будівлю нинішньої міської лікарні №3, вулицю Добролюбова, околиці перетину проспекту Соборного та Металургів. Також на одному зі знімків можна побачити будівлю Дніпровської гідростанції у період будівництва.


Читайте також:

Стало відомо, як у Запоріжжі виглядав кінотеатр, який зруйнували під час Другої світової війни, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

9

Вася2022-01-19 10:30:58
"Вася Не борзей !!! Ты что сделал ??? " - а ты тоже гей. А что ты сделал?
Вася2022-01-19 10:29:57
гей - сірожа, а що ти зробив або робиш?
Вася2022-01-16 15:35:03
Гей-глопці запитанці! Я був у 2014 році на запорізькому Антимайдані та захищав конституційний стрій Держави. Стояв у кільці з міліцією та простими хлопцями-антимайданівцями біля будівлі Запорізької обласної адміністрації та захищав її від Дніпропетрівських ультрасів, Бидлоти із Правого сєктору та Азов ( я тоді і не знав шо це таке Азоф). Наразі працюю майстром в будівельній організації - ремонтуємо та будуємо нові дороги Ви - декомінізуєте вулиці та розбомблюєте ії, а Ми ії відновлюємо. Слава КПСС товарищи!
Историку2022-01-13 08:09:31
Столицу из Харькова в Киев в 1935 г. перенесли коммунисты. А т.к. они были атеистами, им было все-равно, где и что святили. Просто перенос по словам коммуниста Постышева "будет способствовать дальнейшему развитию национально-культурного строительства и большевистской украинизации на базе индустриализации и коллективизации". А современники, по своей тупости, как раз и декомунизировали УКРАИНИЗАЦИЮ на базе индустриализации.
Историк2022-01-12 17:27:56
Все таки Запорожье строился вначале 30-х очень красивый,даже поговаривали, что его специально хотят сделать столицей Украины,после первой столицы Харькова,по скольку здесь уникальная казацкая местность,уникальная история,но передумали и перенесли в Киев,где святили изначально Русь.
Сергей .2022-01-12 16:26:00
Вася , а ты что сделал ???
Вася Не борзей !!! Ты что сделал ???2022-01-12 16:24:47
!!!!
Инна2022-01-12 16:13:21
Интересно сравнивать . Идея была хорошая. Снимки уникальные. Но сейчас у власти нет денег на реконструкцию. Дома имеют большие трещинны, асфальт проваливается. Никому нет дела....
Вася2022-01-12 15:48:20
а що ти,гнида декомузаційна зробила? Тільки не зтирай комєнтарій.