USD: EUR:
... в Запорожье
В окупованому Енергодарі діють близько 10 катівень: через них пройшли понад 1,5 тисячі людей

В окупованому Енергодарі діють близько 10 катівень: через них пройшли понад 1,5 тисячі людей

У тимчасово окупованому Енергодарі Запорізької області наразі діють близько 10 російських катівень, деякі з них знаходяться на території промзони Запорізької атомної електростанції та ТЕС. 

Про це повідомив мер міста Дмитро Орлов в інтервʼю «Громадському радіо».

Також цивільних людей утримують в неволі у приміщеннях колишнього управління СБУ і поліції. Наразі тут перебувають близько сотні енергодарців, а загалом через такі катівні пройшли понад 1,5 тисячі людей з початку окупації.

Через величезний фізичний і моральний тиск окупантів енергодарці за нагоди продовжують виїжджати з міста. За словами міського голови, за останні пів року окупований Енергодар покинули близько 5 тисяч мешканців. Зараз в місті залишаються приблизно 10 тисяч людей.

Наразі єдиний можливий виїзд з Енергодара існує через інші окуповані території, РФ та Європу. Не зважаючи на те, що дорога зараз займає приблизно 5 тисяч кілометрів і їхати подекуди треба майже тиждень, люди все одно виїжджають.

Енергодарці, які не змогли виїхати з різних причин і чекають на звільнення міста, змушені ретельно приховувати свої погляди, уважно стежити за вмістом телефонів, намагаються як можна менше часу проводити на вулиці.

Нагадаємо, у Запоріжжі працює гуманітарний хаб для мешканців Енергодару.

ЄС і низка країн закликали Росію покинути територію Запорізької АЕС


Читайте також:

Стрілянина, підбиті танки та відхід по озеру: спецпризначенець розказав, як проходили бої за Запорізьку АЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0