
В окупованому Бердянську ГУР МО ліквідувало зрадника та воєнного злочинця Михайла Грицая
В тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області сьогодні, 18 червня, ліквідували колаборанта та воєнного злочинця Михайла Грицая.
Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.
Михайло Грицай, уродженець Полтавщини, проживав у Бердянську та очолював місцевий осередок партії «Соціалістична Україна». Після окупації міста у 2022 році він добровільно почав співпрацювати з російськими загарбниками. Грицай обіймав посаду так званого тимчасово виконуючого обов’язки міського голови, а також заступника з питань інфраструктури, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу в окупаційній адміністрації. Фактично він розкрадав державну власність в окупованому Бердянську на користь Росії.
Грицай також причетний до воєнних злочинів. Він тероризував місцеве населення, передавав росіянам проукраїнських громадян та брав участь в організації катівень на території Бердянська.
Раніше Михайлу Грицаю заочно повідомили про підозру у кримінальному провадженні, відкритому 1 квітня 2022 року за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).


Читайте також:
Росіяни вивезли дітей з Запорізької області на відпочинок та заборонили телефонувати батькам
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
0