USD: EUR:
... в Запорожье
«У Мелітополі з'явилася банда педофілів»: в поліції прокоментували інформацію

«У Мелітополі з'явилася банда педофілів»: в поліції прокоментували інформацію

У ЗМІ з посиланням на соцмережі з’явилася інформація про банду педофілів, яка нібито орудує в Мелітополі, але новина виявилася фейковою.

Про це повідомляє Мелітопольське районне управління поліції ГУНП в Запорізькій області.

23 вересня під час моніторингу мережі Інтернет на одному з місцевих сайтів з посиланням на соціальні мережі була оприлюднена інформація про те, що жителів міста Мелітополь лякають бандою педофілів, яка стежить за дітьми. Журналісти повідомляють своїм читачам, що дана інформація є фейком. Тим часом одночасно інформують про те, що кілька днів тому «банду, яка працює за подібною схемою», бачили в місті Мелітополь на вулиці Бєлякова та призводять пост з соціальної мережі.

У поліції повідомили, що дана інформація не відповідає дійсності і є фейком. У Мелітопольське управління поліції звернень та повідомлень про те, що в місті з’явилася банда педофілів або хтось постраждав від її дій не надходило. Дана інформація не відповідає дійсності і не має під собою жодного обґрунтування.

Нагадаємо, 21 вересня в Гуляйполі 12-річна дівчинка стрибнула з четвертого поверху недобудованого будинку. В результаті падіння дівчина отримала черепно-мозкову травму, струс мозку, закриту травму поперекового відділу хребта, закритий перелом кісток тазу, закриту травму живота.

Читайте також:

День міста-2021 в Запоріжжі відбудеться без Покровського ярмарку

В Запоріжжі зачиняється парк динозаврів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

капрал2021-09-25 19:29:50
ФФФух, испугался. В Мелитополе появилась банда педофилов в полиции. Потом вчитался. ФФФух. Ну вы редакция даете.