USD: EUR:
... в Запорожье
У Мелітополі окупанти викрали чоловіка депутатки Запорізької обласної ради

У Мелітополі окупанти викрали чоловіка депутатки Запорізької обласної ради

У Мелітополі російські окупанти викрали чоловіка депутатки Запорізької обласної ради Ірина Славової.

Про це вона сама повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Сьогодні о 6 ранку знов викрали в Мелітополі людину. На цей раз мого чоловіка Сергія Славова. Зрозуміло, що приходили за мною. Але, я встигла доїхати у безпечне місце, – повідомила депутатка. – Чоловік не причетний до моєї діяльності, до різних справ, які зацікавлять тих, хто його забирав. Хто знає мої стосунки с чоловіком, той розуміє, про що я кажу. Але, все одно забрали, і я не знаю, де він і що з ним. Мстити йому через мене? Така тактика? Всі аккаунти зараз його включені, розумію чого, шукають докази».

Ірина Славова – директорка «Агенції розвитку Мелітополя», депутатка Запорізька обласної ради, членкиня фракції «Європейська Солідарність».

Як вже повідомляв «Перший Запорізький», з 11 березня у Мелітополі окупанти викрали міського голову Івана Федорова, голову Мелітопольської районної ради Сергія Прийму,  співорганізаторку проукраїнських мітингів у Мелітополі Ольгу Гаймусову. Їхня доля на даний момент не відома. Окрім того, окупанти утримували директорку Мелітопольского краєзнавчого музея Лейлу Ібрагімову.

Також російські солдати викрали міського голову Дніпрорудного Євгенія Матвєєва. Його доля наразі невідома. Вчара стало відомо про викрадення бердянського священника Олега Ніколаєва. В той же день його повернули додому.


Читайте також:

Запорізькі захисники вдарили з артилерії та знищили склад з боєкомплектом та два паливозаправника окупантів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0